Про нас

Вітаємо Вас на нашому сайті!
Ми працюємо з метою вносити свою гідну лепту в поліпшення якості життя своїх споживачів, клієнтів і партнерів. Головна мета нашої роботи - виробництво і реалізація продукції для харчової хлібопекарської промисловості і сільського господарства з урахуванням побажань наших споживачів. На підприємстві застосовуються сучасні технології з повною автоматизованою системою управління процесом виробництва, що дозволяє виробляти борошно всіх сортів високої якості. Для виробництва борошна відбирається якісне зерно з добірних сортів пшениці. Високі показники якості у виробництві борошна досягаються за рахунок раціонально складених помольних партій, що містять сильні сорти пшениці. Борошно ТМ «Hangu» відрізняється своєю білизною і прекрасними хлібопекарськими якостями. Воно ідеально підходить для пишної здобної випічки, тортів, домашнього печива і для використання в приготуванні різних страв.


Процес виробництва борошна автоматизований. Підприємство має в своєму розпорядженні власну атестовану лабораторію. Вся продукція відповідає вимогам ДСТУ, виробляється з сировини, що не містить ГМО, без використання штучних компонентів і харчових добавок, містить високий рівень клейковини. Щомісяця завод здатний переробляти 4500 тонн зерна. Загальна потужність елеватора становить 10000 тонн зерна для одночасного зберігання. В даний час ми постачаємо продукцію в Харківську, Сумську, Полтавську, Донецьку, Дніпропетровську, Рівненську області України, а так само на експорт. Істотні обсяги переробки забезпечують стабільність поставок. Відвантаження продукції здійснюється партіями в обсязі, асортименті і в термінах, які обумовлені договором.

Наші переваги:

На борошні, виробництва нашого борошномельного заводу працюють майже всі хлібокомбінати області. Якість продукції забезпечується кваліфікованим персоналом з багаторічним стажем і технологічним контролем на всіх етапах виробництва борошна від прийому зерна, до відвантаження готової продукції. Виробничо-технічна лабораторія оснащена сучасними приладами, обладнанням. Співробітники підприємства - досвідчені професіонали, постійно розвиваються і готові вислухати будь-якого клієнта і підтримати його на всіх етапах налагодження співпраці.